Yüklüyor...

Stropool RECTON-LD Hızlı Havuz Sistemi

Stok Kodu: 17711

Fiyat: 11.500,00 

Havuz Ölçüleri: 2,75 x 5,75 x 1,50 m

1,00 x 0,25 x 0,30 m ebatlarinda, yüksek yogunluklu stropor tuglaları modüler yapı elemanı olarak kullanarak inşa edilen betonarme hızlı bir havuz yapı sistemidir.

Taban betonundan sonra dikey olarak her tugla gözünden çıkan dikey çubuk demirler, her sıra tuğla içerisinden yatay olarak geçirilen çubuk demirlerle irtibatlandırılır. 

Bu şekilde demirlerle takviye edilen tuğla cepleri içerisine dökülen betonun donmasiyla son derece saglam ve bir o kadar da yüksek ısı izolasyonlu bir havuz çanağı oluşturulur. 

Tesisat alt yapısının kurulmasinin ardından, su izolasyonu ve kaplama için havuz bohça şeklinde, ölçüsünde dikilmis PVC liner ile kaplanir.

Bu tarz havuzlarda takviyeli liner kullanilarak yerinde kaplama islemi de yapilabilir.

Standart dezenfeksiyon sistemi Klorinatör’dür.

Yapim süresi 7 is günüdür. Hafriyat fiyata dahil degildir.,

Stropool RECTON-LD: Filtrasyon sistemi, "DECKON" üstten takma hazır filtrasyon kabini kullanılarak da tesis edilir. (bknz. Havuz filtreleri) Taşma sistemi, "Skimmer"lidir. Hazır merdiven seçeneği mevcuttur. (bknz. Liner havuz merdivenleri)

Not: 

  1. İstanbul dışı havuzlar için yukarıdaki fiyatlar %15 zamlı düşünülmelidir.
  2. Yukarıdaki ölçü havuzun net iç ölçüsüdür. 0,25 m ve katları hesaplanarak istenilen ebatta ve şekilde dörtgen havuz yapımı mümkündür. 
  3. İlave seçenekler: Liner havuz merdiveni veya Masajlı havuz merdiveni, LED'li sualtı lambaları, Karşı akıntı sistemi, Tuz klor jenaratörü, Ozon, Havuz şelaleleri, Merdiven iniş tutamakları vb.